טיולים נוספים:
Italy Flag
Ecuador flag
 

יום 15' - גן חיות והביתה

גן החיות של אדינברו

הטיסה שלנו באותו היום הייתה רק לקראת אחר הצהריים ורצינו לדחוס משהו מעניין ליום הזה. עם זאת אם היינו רוצים לטייל במרכז העיר היינו צריכים לחזור בחזרה אחורה למלון ואז שוב ליסוע לכיוון הנמל תעופה וכל זה היה מבזבז הרבה מאד זמן. גן החיות ממוקם בצורה מאד נוחה במקרה הזה, ממש בין מרכז העיר לנמל התעופה כאשר ההגעה לגן החיות היא אוטובוס אחד בלבד ובתחנה של הגן החיות ניתן לתפוס גם אוטבוס לנמל תעופה - ניצול זמן מקסימלי.

Edinbrugh's zoo - Pumbaפומבה!

הגענו לגן חיות וקיווינו שנוכל לאחסן את התיקים לשווא ונאצלנו ללכת עם התיקים אך בכל זאת נהנו. הגן חיות די גדול ומיש בו חיות קצת שונות מהגני חיות שאני נהגתי לבקר בהם בארץ. החיות הכי מרשימות לדעתי היו אריה-ים דוב פולארי, היפופטמים קטנים וקואלות אך מעל כולם עומד מתחם הפינגווינים. יש להם המון המון ועוד המון פינגוונים מכל הסוגים והגדלים. ניתן לצפות בהם מתחת לאקווריום שוחים או על ה"חוף" הנרחב שלהם מטיילים ,נחים וקופצים  למים. בצהריים יש מעין מצעד שהפינגוינים אוהבים לצעוד בטור. כרטיס כניסה לבוגר עולה 11.5 פאונד.

פינגוינים שוחים

חזרה הביתה

החזרה מגן החיות כפי שציינתי היא לא מסובכת. ממש מחוץ לגן החיות יש אוטובוס ישיר לנמל התעופה של אדינברו. הנסיעה אורכת כעשרים דקות ועלותה 3 פאונד לבוגר.

בצער ביגון ובהירהורים על עריקה מהצבא (רק בצחוק) לטובת חיי הטבע נאלצנו לעזוב את הארץ המקסימה הזאת ובכל זאת הרגשנו מסופקים. הספקנו לראות בשבועיים הרבה מאד ממה שיש לסקוטלנד להציע  ומאד נהנו תוך כדי.

סיכום יום

יום עם ניצול מקסימלי של זמן. הביקור בגן חיות בהחלט שווה (במיוחד עבור ילדים). ההליכה עם התיקים הייתה מעמסה אבל בסופו של דבר זה היה שווה את זה.